Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Katowice Koszutka

Wirtualne biuro Katowice Koszutka

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Katowice Koszutka? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Istniejemy na naszym rynku już od 2010 roku. Od powstania działalności naszej firmy stawiamy na rozwój oraz poprawę jakości obsługi klientów. Dzięki temu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie wzrasta. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

obsługa korespondencji w dzielnicy Katowice Koszutka

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Katowice Koszutka mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

adres dla spółki zoo ŚląskWirtualny adres to usługa, która pozwala czerpać korzyści z siedziby działalności o ekskluzywnym umiejscowieniu niwelując koszty najmu i bez potrzeby przyjmowania nowych pracowników do jego poprawnej obsługi. Na podstawie zawartej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z klientami, oraz urzędami. Bezspornie ów adres może być używany do celów korespondencyjnych, a stosować go można na różnych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanej u nas firmy jest skrupulatnie odbierana przez naszych pracowników. Jeżeli klient wyraża chęć możemyodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest archiwizowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest usługą dla firm rozpoczynających dopiero działalność, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności często podróżują.

wirtualny adres Śląsk

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Katowice Koszutka oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Dzwoń!
Tel.: 535 507 956
Pracujemy pon-pt od 9:00 do 16:00

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Pełną obsługę reklamową

Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży wirtualnych biur.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Skoczów (sklep www), Ruda Śląska (wirtualne biuro), Tarnowskie Góry (pomoc techniczna), Częstochowa (adres dla firmy), Bytom (wirtualny adres firmy), Bielsko-Biała (strona www), Częstochowa Stare Miasto (odbiór korespondencji firmowej), Katowice Koszutka (wirtualne biuro), Radlin (odbiór korespondencji), Racibórz (wirtualne biuro), Sosnowiec (biuro online), Zabrze (wsparcie reklamowe), Katowice (projekt serwisu), Żywiec (wirtualne biuro), Katowice Osiedle Tysiąclecia (projekt sklepu internetowego), Bielsko-Biała (sklep internetowy), Mysłowice (e-biuro), Katowice Załęska Hałda-Brynów (projekt portalu), Gliwice (wirtualny adres spółki), Rydułtowy (wirtualny adres przedsiębiorstwa)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.