Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne Biuro Warszawa Wola

Wirtualne Biuro Warszawa Wola

Potrzebujesz wirtualnego biura w Warszawie Woli? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Istniejemy na rynku już od 2010 roku. Już od samego początku naszego istnienia wciąż doskonalimy się i podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

adres dla Twojej firmy Warszawa Wola

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Warszawa Wola mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Warszawa Wola adres dla spółki zooWirtualne biuro jest usługą, za pomocą której można korzystać z siedziby działalności gospodarczej w atrakcyjnej lokalizacji zmniejszając koszty najmu oraz unikając zatrudniania pracowników do jego poprawnej obsługi. W związku z umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z klientami, oraz urzędami. Oczywiście ten adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a eksploatować go można w dziedzinie reklamy.

Korespondencja, która jest zaadresowana do zarejestrowanego u nas klienta jest codziennie przyjmowana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża chęć możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest składowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest nowatorskim rozwiązaniem dla firm startujących w branży, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania stacjonarnego biura, jak i dla osób posiadających mobilny zawód.

adres dla Twojej firmy Warszawa Wola
Tel.: 535 507 956
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Warszawa Wola, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Identyfikację wizualną firmy

Głównym celem naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Katowice (projekt sklepu internetowego), Racibórz (wirtualny adres spółki), Częstochowa Trzech Wieszczów (wirtualne biuro), Mysłowice (adres dla firmy), Bieruń (projekt portalu), Warszawa Wola (projekt serwisu), Katowice Ligota-Panewniki (wirtualny adres firmy), Ruda Śląska (odbiór korespondencji firmowej), Bielsko-Biała (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Żory (e-biuro), Dąbrowa Górnicza (odbiór korespondencji), Katowice (biuro online), Częstochowa (sklep www), Sosnowiec (sklep internetowy), Bytom (wirtualne biuro), Katowice Piotrowice-Ochojec (pomoc techniczna), Radlin (wirtualne biuro), Czerwionka-Leszczyny (wsparcie reklamowe), Zabrze (wirtualne biuro), Gliwice (strona www)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.