Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Częstochowa Tysiąclecia

Wirtualne biuro Częstochowa Tysiąclecia

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Częstochowa Tysiąclecia? Dobrze się składa.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, razem z odbieraniem korespondencji.

O naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy roku. Już od samego początku naszej działalności stawiamy na rozwój i poprawę jakości obsługi naszych klientów. Dzięki takim działaniom, w dowolnym momencie można liczyć na naszą fachową pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

adres dla Twojej firmy Częstochowa Tysiąclecia ŚląskWirtualne biuro jest usługą, za pomocą której można używać siedziby firmy z prestiżowym adresem niwelując koszty najmu, a także bez konieczności przyjmowania kolejnych profesjonalistów do jego należytej obsługi. W związku z umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się przed klientami, oraz urzędami. Bez żadnej wątpliwości ten adres może być używany do celów korespondencyjnych, a eksploatować go można na rozmaitych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest zaadresowana do zarejestrowanych u nas firm jest skrzętnie przyjmowana przez naszych pracowników. Jeżeli klient wyraża chęć możemy teżodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest przechowywany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest usługą idealną dla firm startujących w branży, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania fizycznego biura, jak i dla osób często podróżujących w interesach.

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa Tysiąclecia oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Skontaktuj się!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 16

W naszej ofercie znajdują się:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Odbieranie korespondencji
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Pełną obsługę reklamową

Działamy szybko i profesjonalnie w branży wirtualnych biur.

Częstochowa Tysiąclecia adres dla spółki zoo

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Gliwice (strona www), Katowice Piotrowice-Ochojec (projekt serwisu), Radzionków (odbiór korespondencji), Chorzów (adres dla firmy), Katowice Śródmieście (wirtualny adres spółki), Rybnik (projekt sklepu internetowego), Częstochowa Wrzosowiak (sklep www), Orzesze (wirtualne biuro), Katowice Giszowiec (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Częstochowa (wirtualne biuro), Katowice (wirtualne biuro), Zabrze (sklep internetowy), Bielsko-Biała (wirtualny adres firmy), Gliwice (projekt portalu), Dąbrowa Górnicza (biuro online), Świętochłowice (e-biuro), Bytom (wirtualne biuro), Pszów (odbiór korespondencji firmowej), Ruda Śląska (wsparcie reklamowe), Sosnowiec (pomoc techniczna)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.