Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Cieszyn

Wirtualne biuro Cieszyn

Chcesz wirtualnego biura w Cieszynie? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

Krótko o nas

Nasza działalność powstała w 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dzięki temu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Wirtualne biuro Śląsk

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Wirtualne biuro jest usługą, dzięki której można użytkować siedzibę działalności gospodarczej z prestiżowym adresem obniżając koszty jego najmu oraz bez potrzeby przyjmowania nowych profesjonalistów do jego należytej obsługi. Dzięki podpisanej umowie firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z kontrahentami, oraz urzędami. Niezaprzeczalnie takowy adres może być używany do celów korespondencyjnych, a wykorzystywać go można na różnych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanych u nas firm jest skrupulatnie odbierana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża chęć możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest ponadczasową usługą dla firm zaczynających w branży, dla osób które pracują w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim firmy, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla osób ciągle podróżujących.

Czym się wyróżniamy?

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Cieszyn oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Wirtualne biuro Cieszyn Śląsk

Czym się zajmujemy?

   • Odbieranie korespondencji
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Pełną obsługę reklamową
   • Projektowanie Logo

Chcesz wiedzieć więcej na temat obsługa korespondencji? Zadzwoń!

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Częstochowa (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Sosnowiec (wirtualny adres firmy), Tychy (sklep internetowy), Dąbrowa Górnicza (pomoc techniczna), Gliwice (odbiór korespondencji firmowej), Pszów (projekt portalu), Żory (e-biuro), Katowice Piotrowice-Ochojec (wirtualne biuro), Bytom (wirtualny adres spółki), Katowice Śródmieście (adres dla firmy), Częstochowa Raków (projekt sklepu internetowego), Ruda Śląska (wirtualne biuro), Bielsko-Biała (biuro online), Kłobuck (sklep www), Katowice (wirtualne biuro), Pszczyna (odbiór korespondencji), Katowice (wirtualne biuro), Katowice Ligota-Panewniki (projekt serwisu), Zabrze (strona www), Radlin (wsparcie reklamowe)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.