Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Czechowice-Dziedzice

Wirtualne biuro Czechowice-Dziedzice

Potrzebujesz wirtualnego biura w Czechowicach-Dziedzicach? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, łącznie z odbieraniem korespondencji.

Krótko o nas

Istniejemy na polskim rynku już od 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dlatego jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Czechowice-Dziedzice mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Wirtualne biuro ŚląskWirtualne biuro jest usługą, pozwalająca posługiwać się siedzibą działalności gospodarczej z prestiżowym adresem zmniejszając koszty najmu, a także bez konieczności zatrudniania nowych osób do jego parwidłowej obsługi. Na podstawie podpisanej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z kontrahentami, oraz urzędami. Bez wątpienia takowy adres może być także adresem korespondencyjnym, a eksploatować go można w kontekście reklamy.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanej u nas firmy jest starannie przyjmowana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów orazpisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest składowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest ponadczasowym rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania fizycznego biura, jak i dla osób często podróżujących.

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Czechowice-Dziedzice oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Odbieranie korespondencji
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Pieczątki, wizytówki
   • Wsparcie prawne

Czekamy na kontakt!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy pon-pt
w godzinach 9 - 16

Chcesz wiedzieć więcej w temacie obsługa korespondencji? Zadzwoń!

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Ruda Śląska (projekt portalu), Jastrzębie-Zdrój (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Myszków (odbiór korespondencji firmowej), Łaziska Górne (wirtualne biuro), RybnikSiemianowice Śląskie (projekt sklepu internetowego), Zabrze (pomoc techniczna), Zabrze (odbiór korespondencji), Bytom (wirtualne biuro), Kłobuck (adres dla firmy), Bielsko-Biała (biuro online), Wisła (wirtualne biuro), Wodzisław Śląski (e-biuro), Częstochowa (wirtualny adres spółki), Sosnowiec (sklep www), Katowice Piotrowice-Ochojec (sklep internetowy), Katowice Zawodzie (wirtualny adres firmy), Katowice (wirtualne biuro), Katowice Ligota-Panewniki (wsparcie reklamowe), Gliwice (projekt serwisu), Częstochowa Śródmieście (strona www)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.