Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Będzin

Wirtualne biuro Będzin

Potrzebujesz wirtualnego biura w Będzinie? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, razem z odbieraniem korespondencji.

Krótko o nas

Działamy w branży wirtualnych biur od 2010 roku. Już od początku działalności naszej firmy stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi klientów. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, stale wzrasta. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Będzin mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Wirtualny adres to usługa, która pozwala użytkować siedzibę przedsiębiorstwa w atrakcyjnej lokalizacji ograniczając koszty najmu, a także bez konieczności zatrudniania osób do jego należytej obsługi. Na podstawie podpisanej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się zarówno przed kontrahentami, jak i urzędami. Oczywiście takowy adres może być również adresem korespondencyjnym, a stosować go można na wszelkich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanych u nas klientów jest stale przyjmowana przez naszych odpowiedzialnych pracowników. Jeżeli klient wyraża chęć możemy równieżodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest przyszłościowym rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców którzy pracują w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania fizycznego biura, jak i dla osób podróżujących w interesach.

Będzin obsługa korespondencji

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Będzin oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Pieczątki, wizytówki
   • Wsparcie prawne

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń! Skontaktujemy się.

Zadzwoń!
Tel.: 535 507 956
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Mysłowice (odbiór korespondencji firmowej), Częstochowa Stare Miasto (wirtualny adres spółki), Katowice Ligota-Panewniki (wsparcie reklamowe), Bielsko-Biała (strona www), Tychy (wirtualne biuro), Bytom (e-biuro), Ruda Śląska (biuro online), Katowice (odbiór korespondencji), Sosnowiec (wirtualne biuro), Katowice Janów-Nikiszowiec (wirtualny adres firmy), Dąbrowa Górnicza (wirtualne biuro), Jaworzno (projekt portalu), Bytom (adres dla firmy), Ustroń (sklep internetowy), Rybnik (projekt sklepu internetowego), Zabrze (pomoc techniczna), Katowice Piotrowice-Ochojec (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Gliwice (projekt serwisu), Częstochowa (wirtualne biuro), Rydułtowy (sklep www)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.