Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Jastrzębie-Zdrój

Wirtualne biuro Jastrzębie-Zdrój

Potrzebujesz wirtualnego biura w Jastrzębim-Zdroju? Dobrze się składa.

Zadzwoń już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

O nas

Firma nasza istnieje na polskim rynku od 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dzięki temu, zawsze można liczyć na naszą fachową pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Wirtualne biuro Śląsk

Wirtualny adres to usługa, pozwalająca użytkować siedzibę działalności gospodarczej z prestiżowym adresem bez ponoszenia kosztów jego najmu oraz unikając zatrudniania dodatkowych specjalistów do jego poprawnej obsługi. Na podstawie zawartej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z klientami, oraz urzędami. Niekwestionowanie ten adres może być również używany do celów korespondencyjnych, a wykorzystywać go można w dziedzinie reklamy.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanej u nas firmy jest stale przyjmowana przez naszych profesjonalnych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest przechowywany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d z każdego miejsca na Świecie.

Wirtualne biuro jest innowacyjną usługą dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla osób podróżujących w interesach.

adres dla spółki zoo w Jastrzębim-Zdroju

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Jastrzębie-Zdrój oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Pieczątki, wizytówki

Główną misją naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Zadzwoń teraz!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9tej do 16tej

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Częstochowa (wsparcie reklamowe), Tychy (wirtualne biuro), Piekary Śląskie (sklep www), Katowice Janów-Nikiszowiec (wirtualne biuro), Katowice (wirtualne biuro), Sosnowiec (sklep internetowy), Częstochowa Raków (biuro online), Ruda Śląska (pomoc techniczna), Katowice Wełnowiec-Józefowiec (projekt portalu), Orzesze (strona www), Mysłowice (projekt sklepu internetowego), Dąbrowa Górnicza (wirtualny adres spółki), Jastrzębie-Zdrój (odbiór korespondencji firmowej), Chorzów (e-biuro), Bielsko-Biała (adres dla firmy), Bielsko-Biała (projekt serwisu), Katowice Giszowiec (odbiór korespondencji), Gliwice (wirtualny adres firmy), Zabrze (wirtualne biuro), Bytom (wirtualny adres przedsiębiorstwa)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.