Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Częstochowa

Wirtualne biuro Częstochowa

Chcesz wirtualnego biura w Częstochowie? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

O nas

Historia firmy sięga 2010 roku. Od samego początku naszej działalności wciąż udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Dzięki temu, zawsze można liczyć na naszą fachową pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Częstochowa mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

adres dla spółki zoo ŚląskWirtualne biuro jest usługą, pozwalająca korzystać z siedziby przedsiębiorstwa w centrum miasta nie ponosząc pełnych kosztów jego najmu i unikając przyjmowania specjalistów do jego parwidłowej obsługi. W związku z umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się zarówno przed klientami, jak i urzędami. Niewątpliwie ów adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a stosować go można na różnorakich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanego u nas klienta jest skrzętnie odbierana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest magazynowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d z każdego miejsca na Świecie.

Wirtualne biuro jest innowacyjną usługą dla firm zaczynających w branży, dla osób które pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla osób posiadających mobilny zawód.

wirtualny adres w Częstochowie

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zadzwoń teraz!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 do 16

W naszej ofercie znajdują się:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Odbieranie korespondencji
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Pełną obsługę reklamową

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania zadzwoń natychmiast! Oddzwonimy.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Katowice (wirtualne biuro), Katowice Giszowiec (e-biuro), Bytom (wirtualny adres firmy), Ruda Śląska (sklep www), Katowice Załęska Hałda-Brynów (strona www), Chorzów (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Katowice Osiedle Witosa (biuro online), Częstochowa (projekt portalu), Sosnowiec (wirtualne biuro), Zabrze (wsparcie reklamowe), Jaworzno (wirtualny adres spółki), Bielsko-Biała (projekt serwisu), Ustroń (odbiór korespondencji), Pszów (wirtualne biuro), Sosnowiec (projekt sklepu internetowego), Dąbrowa Górnicza (pomoc techniczna), Częstochowa Trzech Wieszczów (adres dla firmy), Będzin (wirtualne biuro), Gliwice (sklep internetowy), Zawiercie (odbiór korespondencji firmowej)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.