Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Częstochowa Północ

Wirtualne biuro Częstochowa Północ

Szukasz wirtualnego biura w dzielnicy Częstochowa Północ? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, razem z odbieraniem korespondencji.

O naszej firmie

Historia firmy sięga 2010 roku. Od samego początku naszego istnienia stale rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Dzwoń!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 16

Wirtualne biuro to usługa, za pomocą której możesz korzystać z siedziby firmy o ekskluzywnym umiejscowieniu zmniejszając koszty najmu i unikając zatrudniania kolejnych specjalistów do jego obsługi. Na podstawie podpisanej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z kontrahentami oraz urzędami. Bezspornie ten adres może być także adresem korespondencyjnym, a stosować go można w kontekście reklamy.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanych u nas klientów jest skrzętnie odbierana przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemy teżodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest składowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d z każdego miejsca na Świecie.

Wirtualne biuro jest ponadczasową usługą dla firm startujących w branży, dla osób które pracują w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim firmy, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności ciągle podróżują.

Częstochowa Północ Wirtualne biuro

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa Północ oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

adres dla Twojej firmy Śląsk

Czym się zajmujemy?

   • Odbieranie korespondencji
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Tworzenie strony internetowej

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Katowice (wirtualne biuro), Lędziny (sklep www), Mysłowice (wirtualne biuro), Sosnowiec (wirtualne biuro), Jaworzno (sklep internetowy), Ruda Śląska (odbiór korespondencji), Bielsko-Biała (wirtualne biuro), Katowice Szopienice-Burowiec (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Częstochowa (wsparcie reklamowe), Sosnowiec (adres dla firmy), Częstochowa Północ (biuro online), Gliwice (e-biuro), Katowice Bogucice (strona www), Pszczyna (projekt serwisu), Bytom (wirtualny adres firmy), Racibórz (wirtualny adres spółki), Zabrze (odbiór korespondencji firmowej), Katowice Śródmieście (projekt sklepu internetowego), Rybnik (projekt portalu), Czechowice-Dziedzice (pomoc techniczna)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.