Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Bytom

Wirtualne biuro Bytom

Potrzebujesz wirtualnego biura w Bytomiu? Dobrze się składa.

Skontaktuj się już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

Krótko o nas

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 2010 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności wciąż rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

adres dla spółki zoo Śląsk

Wirtualny adres to usługa, która pozwala używać siedziby podmiotu gospodarczego, lub np. fundacji w centrum miasta minimalizując koszty najmu i bez konieczności zatrudniania nowych profesjonalistów do jego należytej obsługi. Na podstawie umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się zarówno przed klientami, jak i urzędami. Bezspornie takowy adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a eksploatować go można na materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanych u nas klientów jest skrzętnie odbierana przez naszych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy takżeodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest składowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla osób które pracują w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim firmy, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla osób dużo podróżujących.

Czym się wyróżniamy?

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Skontaktuj się z nami!
Tel.: 535 507 956
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Bytom oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Pieczątki, wizytówki

Funkcjonujemy szybko i profesjonalnie w branży wirtualnych biur.

wirtualny adres w Bytomiu

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Sosnowiec (wirtualne biuro), Bytom (wirtualne biuro), Bielsko-Biała (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Tychy (wirtualne biuro), Lędziny (wsparcie reklamowe), Katowice (wirtualne biuro), Rydułtowy (wirtualny adres firmy), Pszów (projekt serwisu), Katowice Osiedle Paderewskiego (adres dla firmy), Gliwice (projekt sklepu internetowego), Czechowice-Dziedzice (sklep www), Żory (biuro online), Ruda Śląska (strona www), Zabrze (projekt portalu), Katowice Piotrowice-Ochojec (sklep internetowy), Jaworzno (odbiór korespondencji), Bytom (pomoc techniczna), Częstochowa (odbiór korespondencji firmowej), Katowice Ligota-Panewniki (e-biuro), Częstochowa Tysiąclecie (wirtualny adres spółki)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.