Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Jaworzno

Wirtualne biuro Jaworzno

Chcesz wirtualnego biura w Jaworznie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o nas

Funkcjonujemy na naszym rynku już od 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dzięki temu, zawsze można liczyć na naszą pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Jaworzno adres dla Twojej firmy

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Wirtualne biuro to usługa, za pomocą której można wykorzystywać siedzibę podmiotu gospodarczego, lub np. fundacji w atrakcyjnej lokalizacji niwelując koszty najmu, a także bez potrzeby przyjmowania dodatkowych fachowców do jego parwidłowej obsługi. Na podstawie podpisanej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z kontrahentami oraz urzędami. Bez żadnej wątpliwości ten adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a stosować go można na rozmaitych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanego u nas klienta jest starannie przyjmowana przez naszych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy równieżodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest przechowywany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest wygodnym rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla rozwijających się przedsiębiorców którzy pracują w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla osób ciągle podróżujących.

adres dla Twojej firmy w Jaworznie
Tel.: 535 507 956 Pracujemy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9tej do 16tej

Nasze zalety:

 • Łatwy kontakt telefoniczny
 • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
 • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku
 • Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Jaworzno oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Odbieranie korespondencji
  • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
  • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
  • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
  • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
  • Pieczątki, wizytówki
  • Identyfikację wizualną firmy

  adres dla Twojej firmy w Jaworznie

  Funkcjonujemy wydajnie i profesjonalnie w branży wirtualnych biur.

  Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

  Jaworzno (wirtualne biuro), Częstochowa (odbiór korespondencji firmowej), Mysłowice (sklep internetowy), Pyskowice (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Rybnik (wirtualne biuro), Żywiec (sklep www), Rydułtowy (wirtualny adres firmy), Bielsko-Biała (wirtualny adres spółki), Katowice Piotrowice-Ochojec (biuro online), Ruda Śląska (wirtualne biuro), Tychy (projekt sklepu internetowego), Ruda Śląska (wsparcie reklamowe), Katowice (strona www), Bytom (wirtualne biuro), Sosnowiec (pomoc techniczna), Katowice Zawodzie (projekt serwisu), Gliwice (odbiór korespondencji), Katowice Giszowiec (e-biuro), Zabrze (adres dla firmy), Częstochowa Wrzosowiak (projekt portalu)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.