Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Częstochowa Wrzosowiak

Wirtualne biuro Częstochowa Wrzosowiak

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Częstochowa Wrzosowiak? Dobrze się składa.

Skontaktuj się już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

O nas

Historia naszej firmy sięga 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dzięki temu, zawsze można liczyć na naszą pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Zadzwoń!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 16:00

Wirtualny adres jest przydatną usługą, dzięki której można używać siedziby podmiotu gospodarczego, lub np. fundacji o ekskluzywnym umiejscowieniu zmniejszając koszty najmu oraz unikając przyjmowania osób do jego obsługi. W związku z umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z klientami, oraz urzędami. Niekwestionowanie ów adres może być również używany do celów korespondencyjnych, a stosować go można na materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanej u nas firmy jest rzetelnie odbierana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest przechowywany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest innowacyjnym rozwiązaniem dla firm rozpoczynających dopiero działalność, dla osób które pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania fizycznego biura, jak i dla osób często podróżujących.

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa Wrzosowiak oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Odbieranie korespondencji
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Pieczątki, wizytówki
   • Projektowanie Logo

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek wątpliwości dzwoń! Skontaktujemy się.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Zabrze (wirtualne biuro), Bytom (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Ruda Śląska (sklep internetowy), RybnikSiemianowice Śląskie (wirtualny adres firmy), Tychy (odbiór korespondencji firmowej), Czechowice-Dziedzice (wirtualny adres spółki), Katowice (wirtualne biuro), Katowice Osiedle Paderewskiego (wirtualne biuro), Mysłowice (projekt serwisu), Łaziska Górne (strona www), Katowice Szopienice-Burowiec (adres dla firmy), Gliwice (projekt portalu), Jaworzno (projekt sklepu internetowego), Częstochowa (e-biuro), Częstochowa Stare Miasto (wirtualne biuro), Radzionków (wsparcie reklamowe), Bielsko-Biała (pomoc techniczna), Katowice Piotrowice-Ochojec (odbiór korespondencji), Gliwice (sklep www), Sosnowiec (biuro online)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.