Wirtualne biuro w centrum Wrocławia!

Zadzwoń: 535 507 956

biuro@wspolna3.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne Biuro Wrocław

Wirtualne Biuro Wrocław

Potrzebujesz wirtualnego biura we Wrocławiu? Dobrze się składa.

Zadzwoń już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

O nas

Historia naszej firmy sięga 2010 roku. Już od rozpoczęcia naszego istnienia stale rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Dzięki takiemu podejściu, zawsze można liczyć na naszą fachową pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Zadzwoń teraz!
Tel.: 535 507 956
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

adres dla Twojej firmy WrocławWirtualne biuro to usługa, za pomocą której można wykorzystywać siedzibę działalności lub spółki z prestiżowym adresem nie ponosząc pełnych kosztów jego najmu oraz bez konieczności przyjmowania specjalistów do jego należytej obsługi. Dzięki podpisanej umowie firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z klientami, oraz urzędami. Bez wątpienia takowy adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a wykorzystywać go można na różnych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest zaadresowana do zarejestrowanych u nas klientów jest rzetelnie odbierana przez naszych profesjonalnych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemyodbierać listy polecone z urzędów orazpisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest składowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest ponadczasową usługą dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności często podróżują.

Wirtualne biuro - dzięki niemu wzrośnie zadowolenie klientów i kontrahentów

Rejestracja firmy pod adresem domowym wygląda nieprofesjonalnie. Dzięki funkcji Street View każdy może znaleźć Twój adres. Możesz zwiększyć zaufanie klientów i kontrahentów, rejestrując swoją firmę pod widocznym adresem w centrum miasta. Wpłynie to pozytywnie na wizerunek Twojej marki i przełoży się na wzrost liczby zamówień.

Wygoda

Wszystkim możesz zarządzać online, a umowę podpisać w kilka sekund. Będziemy odbierać Twoje listy za darmo, więc nie musisz się martwić o zagubione listy czy męczące wyprawy na pocztę. Odebrana korespondencja będzie wysyłana do Ciebie raz na kilka miesięcy lub na Twoje życzenie zostanie zniszczona. Nie ma potrzeby odbierania oryginałów od naszego biura.

Co-working

Potrzebujesz taniego miejsca do pracy, niezależnie od tego, czy masz złe warunki w domu, czy po prostu wolisz pracować w domu - nasze sale konferencyjne napewno przypadną ci do gustu.

Zaoszczędź

Stacjonarne biuro można wynająć od 1000 zł miesięcznie na przedmieściach i dużo więcej w centrum. Wirtualne biura to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z posiadania własnego biura.

Klienci nie będą pukać do drzwi Twojego domu

Możesz wyeliminować stres spowodowany niespodziewaną wizytą klienta w Twoim domu. Możesz być zaskoczony niespodziewaną wizytą komornika, inspektorów urzędu skarbowego lub prawników we własnym domu.

obsługa korespondencji Wrocław

Czym się wyróżniamy?

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, ale również województwo dolnośląskie. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Tworzenie strony internetowej

Potrzebujesz więcej informacji w temacie obsługa korespondencji? Skontaktuj się!

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Wrocław (projekt sklepu internetowego), Częstochowa (projekt portalu), Katowice Załęska Hałda-Brynów (sklep internetowy), Bielsko-Biała (wsparcie reklamowe), Zabrze (pomoc techniczna), Mysłowice (wirtualne biuro), Ruda Śląska (adres dla firmy), Katowice (wirtualne biuro), Czeladź (odbiór korespondencji), Katowice Ligota-Panewniki (wirtualny adres spółki), Rybnik (strona www), Gliwice (wirtualny adres firmy), Bytom (e-biuro), Częstochowa Wrzosowiak (odbiór korespondencji firmowej), Ustroń (wirtualne biuro), Tychy (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Bielsko-Biała (wirtualne biuro), Pszczyna (sklep www), Sosnowiec (projekt serwisu), Czechowice-Dziedzice (biuro online)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.