Wirtualne biuro w centrum Chorzowa!

Zadzwoń: 535 507 956

biuro@wspolna3.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne Biuro Świętochłowice

Wirtualne Biuro Świętochłowice

Potrzebujesz wirtualnego biura w Świętochłowicach? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

Krótko o nas

Historia naszej firmy sięga 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Między innymi z tego powodu jeśli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

adres dla spółki zoo Świętochłowice ŚląskWirtualny adres jest przydatną usługą, pozwalająca używać siedziby działalności lub spółki w centrum miasta obniżając koszty jego najmu i bez konieczności przyjmowania kolejnych osób do jego obsługi. Na podstawie zawartej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się przed klientami, oraz urzędami. Niewątpliwie takowy adres może być także adresem korespondencyjnym, a eksploatować go można na wszelkich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanej u nas firmy jest starannie przyjmowana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemy takżeodbierać listy polecone z urzędów orazpisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest wygodnym rozwiązaniem dla firm startujących w branży, dla osób które pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania fizycznego biura, jak i dla osób często podróżujących.

Czym się wyróżniamy?

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Świętochłowice, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Projektowanie Logo

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

adres dla Twojej firmy Świętochłowice

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Katowice Piotrowice-Ochojec (wirtualny adres firmy), Katowice Śródmieście (wirtualny adres spółki), Tychy (odbiór korespondencji), Bielsko-Biała (projekt portalu), Knurów (pomoc techniczna), Częstochowa Trzech Wieszczów (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Sosnowiec (e-biuro), Zabrze (wirtualne biuro), Będzin (wirtualne biuro), Mysłowice (sklep www), Katowice (strona www), Gliwice (projekt sklepu internetowego), Pyskowice (wsparcie reklamowe), Ruda Śląska (wirtualne biuro), Bytom (adres dla firmy), Jaworzno (odbiór korespondencji firmowej), Pszczyna (biuro online), Częstochowa (wirtualne biuro), Katowice Ligota-Panewniki (projekt serwisu), Sosnowiec (sklep internetowy)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.