Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Gliwice

Wirtualne biuro Gliwice

Potrzebujesz wirtualnego biura w Gliwicach? Dobrze się składa.

Skontaktuj się już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

O nas

Działamy w branży wirtualnych biur od 2010 roku. Od tamtego czasu niezmiennie udoskonalamy nasz profesjonalizm oraz staramy się działać tak aby nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, wciąż rośnie. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Gliwice obsługa korespondencji

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Gliwice mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

adres dla Twojej firmy Gliwice
Tel.: 535 507 956
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

adres dla Twojej firmy w GliwicachUsługa taka jak wirtualne biuro to innowacyjna możliwość, za pomocą której możesz posługiwać się siedzibą działalności o ekskluzywnym umiejscowieniu ograniczając koszty najmu, a także unikając zatrudniania nowych specjalistów do jego parwidłowej obsługi. Dzięki zawartej umowie firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się zarówno przed kontrahentami, jak i urzędami. Bez żadnej wątpliwości ten adres może być również adresem korespondencyjnym, a stosować go można na materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanej u nas firmy jest skrzętnie odbierana przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy równieżodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest usługą dla firm nowych na rynku, dla osób które pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla osób często podróżujących.

wirtualny adres Śląsk

Czym się wyróżniamy?

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Gliwice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Odbieranie korespondencji
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Pełną obsługę reklamową

Pracujemy szybko i sprawnie w branży wirtualnych biur.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Bytom (strona www), Częstochowa Północ (wirtualne biuro), Zawiercie (odbiór korespondencji firmowej), Czechowice-Dziedzice (wirtualny adres spółki), Częstochowa (odbiór korespondencji), Katowice (sklep internetowy), Bieruń (adres dla firmy), Sosnowiec (wirtualne biuro), Będzin (projekt serwisu), Mysłowice (biuro online), Zabrze (sklep www), Katowice Osiedle Witosa (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Katowice Szopienice-Burowiec (wirtualny adres firmy), Chorzów (e-biuro), Ruda Śląska (wirtualne biuro), Bielsko-Biała (projekt sklepu internetowego), Radzionków (projekt portalu), Bielsko-Biała (wirtualne biuro), Katowice Piotrowice-Ochojec (pomoc techniczna), Gliwice (wsparcie reklamowe)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.