Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Dąbrowa Górnicza

Wirtualne biuro Dąbrowa Górnicza

Chcesz wirtualnego biura w Dąbrowie Górniczej? Dobrze się składa.

Zadzwoń już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

Krótko o nas

Naszą działalność rozwijamy od2010 roku. Od powstania działalności naszej firmy stawiamy na stały rozwój oraz doskonalenie jakości obsługi naszego klienta. Dlatego też, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, wciąż wzrasta. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

wirtualny adres Dąbrowa Górnicza ŚląskWirtualne biuro to usługa, za pomocą której można użytkować siedzibę działalności lub spółki z prestiżowym adresem bez ponoszenia kosztów jego najmu i bez potrzeby zatrudniania nowych profesjonalistów do jego poprawnej obsługi. Na podstawie zawartej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się przed kontrahentami, oraz urzędami. Niewątpliwie ów adres może być również używany do celów korespondencyjnych, a stosować go można na różnych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanej u nas firmy jest starannie przyjmowana przez naszych odpowiedzialnych pracowników. Jeżeli klient wyraża chęć możemy takżeodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest nowatorską usługą dla firm rozpoczynających dopiero działalność, dla osób które pracują w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla osób często podróżujących w interesach.

Czym się wyróżniamy?

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

adres dla Twojej firmy Dąbrowa Górnicza Śląsk

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Skontaktuj się z nami!
Tel.: 535 507 956
Pracujemy pon-pt od 9:00 do 16:00

adres dla spółki zoo Śląsk

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Odbieranie korespondencji
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Pełną obsługę reklamową

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat obsługa korespondencji? Zadzwoń teraz!

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Bielsko-Biała (adres dla firmy), Katowice Śródmieście (wsparcie reklamowe), Ruda Śląska (wirtualny adres firmy), Rybnik (wirtualny adres spółki), Mysłowice (wirtualne biuro), Bytom (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Katowice Bogucice (wirtualne biuro), Zabrze (projekt serwisu), Jastrzębie-Zdrój (biuro online), Chorzów (projekt portalu), Częstochowa Tysiąclecie (wirtualne biuro), Gliwice (wirtualne biuro), Sosnowiec (e-biuro), Katowice Ligota-Panewniki (odbiór korespondencji), Wodzisław Śląski (strona www), Żywiec (odbiór korespondencji firmowej), Bieruń (sklep internetowy), Katowice (projekt sklepu internetowego), Gliwice (pomoc techniczna), Częstochowa (sklep www)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.