Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta Wirtualne biuro Bielsko-Biała

Wirtualne biuro Bielsko-Biała

Potrzebujesz wirtualnego biura w Bielsku-Białym? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

O nas

Działamy w branży wirtualnych biur od 2010 roku. Już od początku działalności naszej firmy stale rozwijamy się i poprawiamy jakość obsługi klienta. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Bielsko-Biała Wirtualne biuro

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

obsługa korespondencji Bielsko-Biała

adres dla Twojej firmy ŚląskWirtualny adres jest przydatną usługą, dzięki której można eksploatować siedzibę podmiotu gospodarczego, lub np. fundacji w centrum miasta zmniejszając koszty najmu, a także bez konieczności przyjmowania osób do jego parwidłowej obsługi. Na podstawie zawartej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z klientami, oraz urzędami. Bez wątpienia ten adres może być adresem korespondencyjnym, a wykorzystywać go można w kontekście reklamy.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanego u nas klienta jest starannie odbierana przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemy równieżodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest archiwizowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d z każdego miejsca na Świecie.

Wirtualne biuro jest usługą idealną dla firm startujących w branży, dla przedsiębiorców którzy pracują w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania fizycznego biura, jak i dla osób podróżujących w interesach.

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Skontaktuj się!
Tel.: 535 507 956 Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9tej do 16tej

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Bielsko-Biała oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Odbieranie korespondencji
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Pełną obsługę reklamową
   • Identyfikację wizualną firmy

Funkcjonujemy szybko i sprawnie w branży wirtualnych biur.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Sosnowiec (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Orzesze (wirtualne biuro), Gliwice (projekt sklepu internetowego), Sosnowiec (adres dla firmy), Dąbrowa Górnicza (e-biuro), Zabrze (strona www), Chorzów (sklep internetowy), Bytom (wirtualne biuro), Zawiercie (wirtualne biuro), Bielsko-Biała (projekt serwisu), Katowice Ligota-Panewniki (odbiór korespondencji firmowej), Tarnowskie Góry (wirtualny adres spółki), Radzionków (wsparcie reklamowe), Katowice Osiedle Witosa (wirtualne biuro), Częstochowa (projekt portalu), Ruda Śląska (odbiór korespondencji), Mysłowice (sklep www), Częstochowa Śródmieście (pomoc techniczna), Katowice (wirtualny adres firmy), Katowice Wełnowiec-Józefowiec (biuro online)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.