Wirtualne biuro w centrum Chorzowa!

Zadzwoń: 535 507 956

biuro@wspolna3.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro - miasta WIRTUALNE BIURO Chorzów Stary

WIRTUALNE BIURO Chorzów Stary

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Chorzów Stary? Dobrze się składa.

Zadzwoń już dziś 535 507 956 i dowiedz się więcej!

O nas

Historia naszej firmy sięga 2010 roku. Już od rozpoczęcia naszego istnienia stale rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Dzięki takiemu podejściu, zawsze można liczyć na naszą fachową pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Zadzwoń teraz!
Tel.: 535 507 956
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

adres dla Twojej firmy JaworznoWirtualne biuro to usługa, za pomocą której można wykorzystywać siedzibę działalności lub spółki z prestiżowym adresem nie ponosząc pełnych kosztów jego najmu oraz bez konieczności przyjmowania specjalistów do jego należytej obsługi. Dzięki podpisanej umowie firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z klientami, oraz urzędami. Bez wątpienia takowy adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a wykorzystywać go można na różnych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest zaadresowana do zarejestrowanych u nas klientów jest rzetelnie odbierana przez naszych profesjonalnych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemyodbierać listy polecone z urzędów orazpisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest składowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d kiedy tylko chce.

Wirtualne biuro jest ponadczasową usługą dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności często podróżują.

wirtualny adres w Jaworznie

obsługa korespondencji Jaworzno

Czym się wyróżniamy?

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności dzielnica Chorzów Stary oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Tworzenie strony internetowej

Potrzebujesz więcej informacji w temacie obsługa korespondencji? Skontaktuj się!

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Katowice Załęże (projekt sklepu internetowego), Częstochowa (projekt portalu), Katowice Załęska Hałda-Brynów (sklep internetowy), Bielsko-Biała (wsparcie reklamowe), Zabrze (pomoc techniczna), Mysłowice (wirtualne biuro), Ruda Śląska (adres dla firmy), Katowice (wirtualne biuro), Czeladź (odbiór korespondencji), Katowice Ligota-Panewniki (wirtualny adres spółki), Rybnik (strona www), Gliwice (wirtualny adres firmy), Bytom (e-biuro), Częstochowa Wrzosowiak (odbiór korespondencji firmowej), Ustroń (wirtualne biuro), Tychy (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Bielsko-Biała (wirtualne biuro), Pszczyna (sklep www), Sosnowiec (projekt serwisu), Czechowice-Dziedzice (biuro online)

Elastyczna oferta idealnie na miarę Twoich potrzeb

Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy idealnie do indywidualnych potrzeb Twojej firmy oraz jej specyfiki. Nasze usługi są skrojone idealnie na miarę Twojego biznesu.